Graficzne projekty stron internetowych

Formalne projekty stron internetowych

Projekt graficzny pozwala zobrazować, jak będzie wyglądała oferta reklamowa po wstawieniu jej do sieci.

Każdy przedsiębiorca prowadzi wyjątkowe przedsiębiorstwo, dlatego każda strona internetowa może wyglądać inaczej , być wykonana w innym stylu, wyróżniamy 2 rodzaje stylów...

Cechują się dużą ilością tekstów, opisów, wzbogaconych o zdjęcia i tabele. Są przeznaczone dla przedsiębiorstw, które stawiają głownie na profesjonalizm i elegancje swojego biznesu.


Nieformalne projekty stron internetowych

Mówiąc dokładniej strony z dużą ilością grafiki, często też rysowanej oraz animacji rysowanych elementów, co daje wiele wspaniałych kreatywnych możliwości prezentowania swojej oferty.

Projekty wyglądu strony internetowej na telefonach

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem technologii i internetu coraz więcej osób przegląda strony internetowe lub poszukuje przedsiębiorstw wykorzystując do tego telefony komórkowe.

Dlatego nasze projekty graficzne są wykonywane tak aby prezentowały przyszły wygląd strony internetowej zarówno na ekranie monitora komputerowego, telefonie czy tablecie.

W wizualizacji projektu na telefon ważne jest to aby strona nadal zachowywała swoje walory oraz estetyczny wyglad po odwroceniu ekranu

W naszej ofercie znajduję się nie tylko projektowanie graficzne stron internetowych, ale także wszelakie prace związane z grafiką komputerową.

Najedź aby obrócić wizytówke.

druga strona wizytówki profesjonalnej obsługi reklamy internetowej
    front wizytówki firmy pori

Przygotowywujemy także projektu do druku takie jak wizytówki, plakaty, ulotki, menu restauracji, karty katalogowe.

Projekt jest przystosowany wymiarowo oraz w kolorach CMYK, które obsługuje drukarka.

Na państwa życzenie, jesteśmy w stanie wydrukować i dostarczyć do rąk własnych zaprojektowane przez nas wizytówki, katalogi do przedsiębiorstw posiadających swoją siedzibę lub filię w obrębie Płocka.

Obszar dostawy widocznyna załączonym obrazku.Dla przedsiębiorstw oddalonych od Płocka organizujemy wysyłkę pocztą.